Tėvelių, kurių vaikai rudenį pradės lankyti darželį, dėmesiui!

Mieli Tėveliai!

Artėja Jūsų vaikučių naujo gyvenimo etapo pradžia. Tai bus ypatingas ir kupinas emocijų laikotarpis. Tikriausiai šalia džiugių akimirkų rusena ir mažas nerimas: kaip seksis Jūsų vaikams – naujiesiems mūsų darželio lankytojams? Siekdami palengvinti vaikučių ir Jūsų šeimų adaptacijos laikotarpį, norime pasidalinti mintimis, patirtimi bei praktinėmis rekomendacijomis.

Kviečiame Jus į susitikimą birželio 7 dieną, antradienį, 17.30 val. Susitikimas vyks lopšelio – darželio „Vaikystė“ salėje, pirmame aukšte.

Kalbėsime apie tai, kaip paruošti vaiką darželiui, kas būdinga vaikams adaptacijos metu, kokių pokyčių tikėtis šeimos gyvenime, pasiūlysime adaptaciją lengvinančių rekomendacijų.

Susitikime dalyvaus „Vaikystės“ direktorė Regina Beinorienė, psichologės Eglė Gudelienė ir Jūratė Lietuvnikienė.

P.S. Kviečiame iš anksto pasirūpinti, kas paglobos Jūsų vaikučius antradienio popietę ir laukiame susitikime (šį kartą tik suaugusiųjų ).

worries-first-day-of-kindergarten-featured

One Response to Tėvelių, kurių vaikai rudenį pradės lankyti darželį, dėmesiui!

1. Gita sako:

Labai prasmingai praleistos 1.5 valandos. Tokie susirinkimai labai reikalingi. Didelis Aciu darzelio kolektyvui! 😉