RUDENINĖS LAUKO PEDAGOGIKOS IDĖJOS JAU „VAIKYSTĖJE“

Norime pasidžiaugti, jog iki mūsų darželio atkeliavusios naujos geros idėjos tampa tradicijomis. Taigi, šiais metais tęsiame prieš metus sėkmingai įgyvendinto kūrybinio projekto „Gamta mus kviečia smalsauti ir kurti“ idėją. Šiame renginyje bus taikomi lauko pedagogikos elementai – atgaivinami jau išbandyti bei diegiami nauji, visapusiškai aktyvinantys vaikų ugdymąsi. Ugdomoji veikla vyks lauke, naudojant gamtinę medžiagą (akmenukus, kankorėžius, kaštonus, lapus, šakas, medžio žievę ir kt.)
Mūsų projektas startuoja spalio 1 – ąją:

Spalio 1 (trečiadienį) – Matematikos diena;
Spalio 2 (ketvirtadienį) – Dailės diena;
Spalio 7 (antradienį) – Sporto diena;
Spalio 8 (trečiadienį) – Gamtos tyrinėjimo diena;
Spalio 9 (ketvirtadienį) – Kalbos diena;
Spalio 10 dieną (penktadienį) organizuojame projekte dalyvaujančių ikimokyklinių grupių plenerą –
„Kūrybinės instaliacijos iš gamtinės medžiagos“, kurio metu vaikai eksperimentuos, komponuos, kurs iš gamtinės medžiagos.
Be galo smalsu, kuo pasipuoš mūsų įstaigos lauko aplinka

P.S. Įkvėpus atšilusio rudens oro, regis, jog pati gamta kviečia dalintis savo dovanomis.

Projekto dalyviai:
„Bitučių“, „Ančiukų“, „Saulučių“, „Nykštukų“ ir „Raidelių“ grupės

One Response to RUDENINĖS LAUKO PEDAGOGIKOS IDĖJOS JAU „VAIKYSTĖJE“

1. Smagu buvo. O niekur nerandu, šiais metais bus kažkas panašaus? :))