full screen background image

Kiti tarptautiniai projektai

Programos eTwinning projektas „Paukščių metai“

2013- 2014 m.m. mūsų įstaigos pedagogai buvo pakviesti dalyvauti tarptautinės programos eTwinning projekte „Paukščių metai“. Projektas buvo skirtas Kristijono Donelaičio 300-ųjų metinių minėjimui. Projekte dalyvavo vaikai ir pedagogai iš Čekijos, Rumunijos, Graikijos, Lenkijos, Estijos. Latvijos, Prancūzijos, Maltos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Bulgarijos, Kroatijos ir Lietuvos.

FREPY

Nuo 2009 m. iki 2012 m. dalyvavome tarptautiniame 3 metų projekte „Žaisminga kalbos terapijos priemonė “ Lifelong Learning Programme (LLP) Comenius projekte „Friendly Resources for Playful Speech Therapy“ (FREPY“), kuriam atstovavo mūsų įstaigos logopedė Gintara Povilaitienė. Projekto vykdytojas – Vytauto Didžiojo universitetas, partneriai – Lietuva, Estija, Slovėnija, Vokietija. Projekto eigoje parengti 22 kompiuterinių žaidimų komplektai ir 3 stalo žaidimai, kurie padeda ugdyti vaikų kalbos, pažintinius, socialinius gebėjimus bei įgūdžius. Projektas įvertintas Europos fondo sidabro medaliu (Comenius programa). Priemonės publikuotos ir pasiekiamos internete, kad ir mokytojai ir vaikų tėvai turėtų galimybę jomis naudotis.

Išsamesnė informacija apie projektą, jo partnerius, eigą yra tinklalapyje www.frepy.eu

iTEC

2012- 2013 m.m. priešmokyklinių grupių pedagogės Rasa Dražbienė , Edita Ževžikovienė, Inga Kajokienė, Kristina Rimkevičienė, Vida Mikelkevičienė dalyvavo tarptautiniame iTEC projekte. iTEC – tai Europos Komisijos finansuojamas projektas, kuris tiria, kaip jau pripažintos ir naujai atsirandančios technologijos gali būti efektyviai taikomos ugdymo procese. Projekto tikslas – įvertinti mokymosi veiklą ir naujus metodus, kurie įtraukia pedagogus ir vaikus.

Projekto eigoje pedagogės kartu su vaikais parengė ir gyvendino projektus: „Medis“, „Ženklai supa mus“, „Paukščiai“, kurie publikuoti LeMill tinklapyje. Projekto metu vaikų ugdymui pritaikytos įvairios informacinės technologijos: kompiuteriai, kameros, fotoaparatai, planšetės, mobilieji telefonai.