full screen background image

„EXPEDUCOM – patirtinio ugdymo kompetencijos“

Tarptautinio projekto „EXPEDUCOM – patirtinio ugdymo kompetencijos“ sukurtos priemonės

Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. buvome pakviesti ir dalyvavome kaip partneriai Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo katedros vykdomame „Erasmus +“ programos KA2 veiklos strateginių partnerysčių projekte „EXPEDUCOM – patirtinio ugdymo kompetencijos“. Du metus vyko įvairios veiklos, kurių metu pagilinome teorines ir praktines žinias apie patirtinį vaikų ugdymąsi, išbandėme naujus ugdymo metodus ir sukūrėme naujų priemonių. Projekto dalyviai iš Turkijos, Portugalijos, Latvijos, Rumunijos, Nyderlandų ir Graikijos šalių lankėsi ir mūsų darželyje, šių šalių studentai turėjo galimybę praktiškai pritaikyti sukurtus patirtinio ugdymo pavyzdžius su mūsų darželio vaikais. Susitikimų metu vyko mokymai ikimokyklinio ugdymo pedagogams, intensyvi programa studentams.

 Su darželio bendruomene norime pasidalinti projekto metu sukurtomis priemonėmis:

CASES

04  UPDATED CURRICULUM

RESEARCH REPORT

HANDBOOK

141208-27-EXPEDUCOM-projektas-27

141208-13-EXPEDUCOM-projektas-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarpkultūrinės patirties vystymas, užsienio kalbos tobulinimas, profesinių kompetencijų plėtojimas bei institucijos įvaizdžio gerinimas – tai kertiniai projekto akmenys, kuriuos paminėjo J. Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo katedros dėstytoja, šio projekto koordinatorė Violeta Kamantauskienė.  Projekto partneriai  iš Ondokuz Mayıs universiteto (Turkija), Bragancos politechnikos instituto, (Portugalija), Rygos pedagogų rengimo ir švietimo vadybos akademijos (Latvija), Kauno Prano Mašioto pradinės mokyklos, Kauno lopšelio darželio „Vaikystė“, Alexandru Ioan Cuza universiteto Iasi (Rumunija), Marnix Akademijos Utrechte (Nyderlandai), Kretos universiteto (Graikija).

Parašykite komentarą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Connect with Facebook